Image


  Zostaw swoje dane kontaktowe


  Skontaktujemy się z Tobą
  IT Support Services

  Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem frakcyjnym

  Urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania opiera się na technologii automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł, co umożliwia wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry.

   

  Mezoterapia mikroigłowa, w porównaniu do tradycyjnej mezoterapii igłowej, odznacza się większą precyzją i efektywnością zabiegu oraz istotnie lepszym komfortem dla pacjenta.

   

  Mechanizm działania techniki mikronakłuć za pomocą certyfikowanego urządzenia nie jest zbyt skomplikowany. Nakłuwając skórę bardzo cienkimi igłami powodujemy mikrourazy, które pobudzają skórę do regeneracji. Proces gojenia po mezoterapii mikroigłowej wygląda podobnie jak po normalnym skaleczeniu skóry, jednak nakłucia są tak minimalne, że nie są w stanie spowodować powstania blizny, a jedynie przebudowują skórę, co w efekcie powoduje jej pogrubienie, ujędrnienie, zmniejszenie widocznych zmarszczek i zwężenie porów. Poza tym Dermapen stosowany jest wspomagająco w terapii łysienia oraz jako zabieg odmładzający skórę grzbietów rąk.

   

  Zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia, jednakże u osób z niskim progiem bólowym możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego.

  divider

  Wskazania:
  – profilaktyka przeciwstarzeniowa (anti-aging),
  – drobne, płytkie zmarszczki,

  – blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne,
  – zwiotczała skóra, także rąk,
  – rozszerzone pory,
  – rozstępy,
  – wspomagająco w leczeniu łysienia.

   

  Przeciwwskazania:
  – ciąża i laktacja,
  – aktywne infekcje i choroby skóry,
  – czynna choroba nowotworowa,
  – nieuregulowana cukrzyca,
  – stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

   

  Jaki efekt można uzyskać stosując mikronakłuwania urządzeniem z certyfikatem medycznym?

  Zabieg przeznaczony dla osób chcących polepszyć kondycję swojej skóry, nieco wyrównać jej koloryt, spłycić drobne zmarszczki czy zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów.
  Seria zabiegów mezoterapii mikroigłowej poprawia wygląd i funkcjonowanie skóry. Następuje zwiększenie jej napięcia i elastyczności, przez co zmarszczki czy cienie pod oczami stają się mniej widoczne a pory ulegają zwężeniu.

   

  Zlecenia pozabiegowe.

  Po przeprowadzeniu zabiegu lekarz nakłada na skórę kojącą maskę, a następnie krem redukujący opuchliznę i przyspieszający proces gojenia. Warto go pozostawić na twarzy jak najdłużej i najlepiej zmyć dopiero kolejnego dnia delikatnym płynem oczyszczającym. Przez kilka dni po zabiegu skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji preparatami przeznaczonymi do skóry po zabiegach dermatologicznych. Zaleca się równocześnie wysoką ochronę przeciwsłoneczną poprzez stosowanie filtrów o faktorze 50SPF.

   

  Do 7 dni po zabiegu wskazane właściwe przestrzeganie zasad higieny skóry.

  Zobacz cennik