Image
Page About

MedEstetik

Nasz gabinet medycyny estetycznej to miejsce, w którym znajdziesz zamiłowanie do nieprzerysowanego piękna, wiedzę medyczną, przyjazną atmosferę oraz wyłącznie certyfikowane produkty medyczne.

 

Nieprzerwanie zdobywamy doświadczenie, doszkalamy się na kolejnych kursach i konferencjach wyłącznie dla lekarzy praktykujących medycynę estetyczną. W trosce o dobro Pacjenta dokładamy wszelkich starań, by opieka pozostawała na najwyższym poziomie.


Gabinet


ul. Ks. Koziołka 56, 47-303 Krapkowice
(dostępny bezpłatny parking)


Nasz zespół

zadba o potrzeby Twojej skóry

Webone About

lek. Anna Bogdał

Od ponad dekady spełniam się w zawodzie lekarza. W 2022r. ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy w Katowicach. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

Zdobyłam wiedzę oraz doświadczenie zarówno na studiach jak i licznych szkoleniach. Cały czas doskonalę swoje umiejętności, biorąc czynny udział w kolejnych kursach, konferencjach. W pracy lekarza medycyny estetycznej skupiam się na łączeniu najnowszej, sprawdzonej wiedzy medycznej z jak najbardziej naturalnym i wyważonym podejściem do piękna.

 

Ze swojej strony zapewniam stosowanie jedynie najbardziej skutecznych, certyfikowanych preparatów medycznych, polecanych przez doświadczonych w branży lekarzy z całego świata.

Webone About

lek. Karolina Popiołek

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej  im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2022 roku ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Katowicach. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

Z zamiłowania do estetyki i naturalnego piękna pragnę stworzyć miejsce przyjazne moim pacjentom, w którym zostaną wysłuchani i odpowiednio zaopiekowani oraz zadbani.

 

Jako lekarz stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo wykonywanych procedur medycznych poprzez ciągłe pogłębianie swojej wiedzy, uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

 

Jestem również zwolenniczką zdrowego stylu życia, odżywiania oraz aktywności fizycznej, ponieważ uważam to za podstawę dobrego zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu.